Panelové ploty

Betónové panelové ploty sa skladajú z nosných stĺpov a železobetónových plotových dosiek uložených na sebe. Tieto dosky sú vložené medzi jednotlivé stĺpy. Skladacím systémom sa dá vytvoriť plot od výšky 1 m až do výšky 2,5 m, podľa želania zákazníka. Pre náročných zákazníkov sa dá do plotu vložiť na samý spodok podhrabová doska , ako ochrana proti škodcom , burine alebo podhrabaniu zvierat (psov).

 

Veľkou výhodou takéhot oplotenia je ich pevnosť, vysoká životnosť , nepriehľadnosť a ochrana pred poveternostnými vplyvmi (ochrana pred vetrom). Tento plot plot nevyžaduje kompletný betónový základ , ale stačí zabetónovať len samotné stĺpy . Týmto sa zároveň urýchľuje aj stavba a zároveň sa šetria náklady , či už na prácu robotníkov a tiež aj materiál (netreba betónovať celý základový pás).

 

Betónové panelové ploty sa vyrábajú z kvalitného vibrovaného betónu a sú vystužené oceľovými prútmi. Oplotenie sa dá namontovať bez použitia mechanizmov, ručne, vzhľadom na váhu jeho jednotlivých prvkov. Maximálna výška oplotenia je až 250 cm, celková maximálna dĺžka oplotenia nie je limitovaná. Betónové plotové platne sa vyrábajú vo verzii s jednostrannou povrchovou úpravou , ale aj obojstrannou úpravou. Povrchová úprava býva najčastejšie : štiepaný kameň, nerovné tehličky , rovné tehličky a veľa iných rôznych druhov, ozdobných, priehľadných a nepriehľadných.

Výhody betónového plota:

• jednoduchá montáž

• veľká variabilita jednotlivých typov a výšky

• nie je nutný betónový základ

• cenovo dostupný

• možnosť úpravy fasádnou farbou

• plne rozoberateľný

• chráni majetok pred cudzím poškodením

Betónové ploty sú vhodné pre domy, chaty, firmy, pozemky, lesy, garáže, cintoríny, školy, obecné úrady, priemyselné parky.

 

Fotogaléria:

   

         
         
DOPRAVA A SLUŽBY

Podrobnejšie informácie...

 

Vyhľadávanie

TOPlist